Přejít k hlavnímu obsahu

Obřadní síň

Váš svatební obřad můžete uspořádat také v zámecké obřadní síni. Úředně stanovené dny pro obřady jsou pátky, které jsou bez poplatku. Obřad v sobotu je zpoplatněn 1.000,-Kč. V této částce je již zajištěna živá hudba, květinová výzdoba, přípitek novomanželům a pamětní list. Oddáváme snoubence i z jiných měst a obcí.

Veškeré dotazy a informace o svatebních obřadech vám rády a ochotně poskytnou pracovnice matriky na tel. 596 803 235.

 

AKTUALIZACE 1.1. 2021 – aktuální opatření pro svatby

  • Svatby se mohou konat. Maximálně ale může být na svatbě 15 účastníků. Do tohoto limitu se počítají i snoubenci, oddávající a matrikář.
  • Svatební hostinu není možné pořádat v restauraci ani jiném stravovacím zařízení. Platí zde obecný zákaz přítomnosti veřejnosti v restauracích. Po svatebním obřadu se tak můžete v okruhu blízkých setkat např. doma. Dodržujte ale obecná pravidla týkající se volného pohybu osob včetně zvýšené hygieny. A to i v případě konzumace občerstvení a přípitku.
  • V průběhu svatebního obřadu platí pro snoubence a další osoby tomuto obřadu přítomné výjimka z povinnosti mít roušku. Po skončení obřadu již roušku mít musíte. Sundat si ji lze jen na nezbytně nutnou dobu pro pořízení fotografie.
  • Svatby se nadále konat mohou, platí však omezení o počtu účastníků a povinnost dodržovat zvýšená hygienická pravidla. Proto je na vašem zvážení, zda se vezmete nyní, nebo chvíli počkáte na období lepší epidemiologické situace. Až nebude tak velké riziko nákazy, opatření se rozvolní – svatbu bude možné konat např. ve větším počtu osob, mít oslavu v restauraci nebo živou hudbu.

 

Svatební salónky

Pro Vaši jedinečnou a neopakovatelnou příležitost si Vám dovolujeme nabídnout 3 velikosti salónku, kde uspořádat svoji svatební hostinu, případně jinou krásnou oslavu. Navíc můžeme v letních měsících poskytnou letní terasu. A jako bonus pro Vás zařídíme i venkovní obřad pod rozkvetlým stromem, který Vám bude po celý život připomínat Váš nádherný okamžik, kdy svému partnerovi řeknete to kouzelné …ANO…

Svatební salónek pro 42 osob

Svatební salónek pro 40 osob

Salónek se nachází v přízemí Zámku Havířov. Kapacita až 40 osob. Nekuřácký prostor.

Svatební salónek pro 28 osob

Svatební salónek pro 18 osob

Svatební salónek se nachází v prvním patře Zámku Havířov. Kapacita až 18 osob. Nekuřácký prostor.

Svatební salónek pro 14 osob

Svatební salónek pro 10 osob

Svatební salónek se nachází v přízemí Zámku Havířov. Kapacita 10 osob. Nekuřácký prostor. Vhodný pro menší oslavy, pro porady, firemní prezentace.